Poznaj nas lepiej

Nasze osiedla to nowoczesne inwestycje, estetyczne i funkcjonalne, odpowiadające zarówno standardom rynkowym, aktualnym trendom oraz codzienności wyznaczanej przez rytm życia.

W branży budowlanej jesteśmy od przeszło 30 lat. Znamy się na ergonomicznym zarządzaniu budową jak i na najnowszych technologiach budowlanych. Obecnie po wykonanej i sprzedanej budowie w Wiśniowej Górze realizujemy inwestycję Sosnowe Osiedle w malowniczym Bukowcu k / Łodzi.

Zobacz jak działamy

Budujemy przestronne i funkcjonalne Apartamenty, które nasi Klienci wyposażają, meblują i adaptują zgodnie ze swoimi marzeniami

1

Lokalizacja ma znaczenie

Budujemy dobrze skomunikowane osiedla, gdzie żyje się wygodnie i wszystko, co niezbędne, jest w zasięgu ręki. Już na etapie poszukiwania terenu, planowania naszych inwestycji stawiamy na komfort życia codziennego przyszłych mieszkańców oraz na fakt aby ich czas wolny w adaptowanej lokalizacji można było dogodnie organizować.

2

Wybierz swoją przestrzeń i zrealizuj marzenie

Wygoda, funkcjonalność i tylko praktyczne rozwiązania – tym kierujemy się realizując nasze inwestycje. Dbamy o odpowiednie odległości między wszystkimi budynkami, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort i swobodę cieszenia się swoją prywatnością. Oferujemy Apartamenty o powierzchni użytkowej 145m2.

3

Deweloper godny zaufania

Używamy tylko sprawdzonych i najlepszych materiałów budowlanych. Gwarantujemy wykonawstwo na najwyższym poziomie oraz stałą, ostateczną cenę zakupu – co oznacza, że nie musisz się obawiać dodatkowych kosztów, pojawiających się w trakcie realizacji budowy. W oferowanej cenie Apartamentu zawarta jest dodatkowo współwłasność gruntu. MS Investment Sp.zo.o. Sp.k. zapewnia solidną realizację inwestycji.